sadsad x
asdasd
Zıbın&Body
Toplam 140 ürün görüntüleniyor.

Zıbın&Body

Hamileliğinizin son döneminde bebeğiniz için yapacağınız alışveriş daha da yoğunlaşır. Yenidoğan bebekler için özellikle ilk günlerde yaşayacağınız telaş ve yorgunluk içinde her şeyin tam olarak hazır olması işinizi kolaylaştıracaktır.

Zıbın&Body

Yenidoğan bebeklerin en çok ihtiyaç duyacağı kıyafetler içinde zıbın ve body modelleri yer alır. İlk aylarda onun en fazla kullanabileceği modeller bunlardır. Hastane odasından tutun da evde ve her yerde dolabınızdan ve çantanızdan eksik etmemeniz gereken zıbın ve body giyim uzun süre ihtiyaç duyacağınız en temel kıyafetleri oluşturur. Bu ürünlerden zıbın takım modellerinin özelliklerinden olan çıtçıtlı yapısı bebeğinizi soyup giydirirken çok büyük kolaylık sağlayacağı gibi yumuşak ve pamuklu kumaştan üretildiği için minik yavrunuz sağlıklı ve huzurlu olacaktır. Yeni doğan bebekler için değil aslında bütün bebekler için zıbın ve body en en kullanışlı kıyafetlerdir.

Zıbın&Body Modelleri

Kullanım şekilleri çok rahat olan bu ürünleri kolaylıkla giyebilir ve çıkartabilirsiniz. Ayrıca bebeklerde kusma, altını kirletme gibi durumlar çok fazla yaşandığı gibi sürekli yıkanabilen kumaşlardan olmalıdır. Bebek badi modelleri beden ve renk tercihi yapabileceğiniz gibi birbirinden hoş motiflerle süslenen çeşitliliği ile keyifle kullanabileceğiniz kıyafetlerdir. Mevsimine göre de tercih yaparken dilerseniz kışın bebeğinizi daha sıcak ve konforlu tutacak uzun kollu body seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde bahar ve yaz mevsiminde de son derece kullanışlı model seçeneklerinde bebeğinizin cinsiyetine göre tercih yapabileceğiniz kısa kollu body kıyafetler de alabilirsiniz. Bebeğiniz doğduktan sonra sizin vücudunuzdan uzak kaldığından dolayı daha çok korunmaya ihtiyaç duyarlar. Doğum öncesi alışverişinde ve doğumdan sonra da uzun bir zaman Zıbın&Body ürünlerini çok kullanacaksınız. Alışveriş yaparken bu ürünlerden bolca almanızda yarar vardır.

Zıbın&Body Fiyatları

Satın aldığınız body ve zıbın kıyafetlerin %100 pamuktan olmasına özen gösteriniz. Ayrıca online alışveriş imkanlarını kullanırken kalite ve fiyat karşılaştırması yapmayı da unutmayınız. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için yapacağınız her seçim çok önemlidir. Online alışverişte bebek ürünlerinde oldukça ekonomik ve kaliteli ürün yelpazesine sahip olan enntrend.com alışveriş sitesi size bebeğinizle ilgili tüm ihtiyaçları karşılayacak bir sitedir. Bebeğiniz için yapacağınız alışverişlerde hem kumaş kalitesi hem de ekonomik bir alışveriş için bu adresten şaşmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.