sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre siparişleriniz 1-4 gün içerisinde size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerinin teslimat süreleri imalat sürecine göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği ilk tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.enntrend.com online alışveriş sitesi olmakla birlikte aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu tip bir durumda ;

Ödemesi yapılmış ürünlerin en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürünler bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme tüketiciye iade edilir.

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, üretici firmadan alınırken ve kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer.  Dolayısıyla ürünlerimizin hasarlı gönderimi önlenmiş olur. Buna rağmen taşıma sırasında oluşabilecek problemler nedeniyle hasar oluşabilir. Böyle bir durumda ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.ENNTREND HAKKIMIZDA

Enntrend, TÜRKCOM A.Ş.’nin online satış markalarından biri olarak 2017 yılının Aralık ayı’nda kuruldu. TÜRKCOM A.Ş. bünyesinde Enntrend.com’u bünyesinde bulunduran bir e-ticaret platformudur. 
Enntrend; moda, ev &yaşam, elektronik, spor&outdoor ve kırtasiyeye kadar uzanan geniş ürün yelpazesine sahiptir. 7/24 destek operasyon ekibiyle, üyelerine en iyi ürünü en uygun fiyatlarla en kısa sürede ulaştırmayı hedefler.

Enntrend veri güvenliğine önem verir.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunur. Bu anahtar, tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslara karşı korunacağının güvencesidir. Ayrıca Enntrend'den yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası,  3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.