sadsad x
asdasd

Termal İçlik

Özellikle kış mevsiminde koruma amaçlı birçok kıyafeti üst üste giymek gibi bir alışkanlık olsa da artık termal içlik bayan iç giyim kıyafetleri sayesinde kat kat giyinmek geçmişte kaldı. Termal içlik nedir? Sorusuna şu cevabı verebiliriz. Sıcak ve soğuğu dengede tutan, kapalı alanda terleme olduğu zaman en mükemmel korumayı sağlayan iç giyimdir.

Termal İçlik

Sıcak ve soğuk hava geçişleri açısından mükemmel koruma sağladığı için termal ürünlere ilgi herkes tarafından çoğalmıştır. Termal içlik vücudun ısısını muhafaza ederek en yüksek vücut korumasını sağlamada etkili oluyor. Vücut terli olduğu zaman bir anda soğuğa çıkıldığı zaman ya da hava değişimini maruz kaldığı zaman sağlığı etkiler. Bu durum hemen hemen herkesin birçok zamanda başına gelmiştir. Çözüm için en ideal korunma şekli termal içlik giymektir. Birçok spor faaliyetlerinde de ideal bir kıyafet olan içlik modelleri ile özellikle doğa sporları ile ilgilenenler mutlaka bu ürünü kullanmayı ihmal etmezler. Kullanım alanı elbette ki sadece spor faaliyet alanları değildir.

Termal İçlik Modelleri

Vücut içinde bulunduğunuz hareket potansiyeline göre terleme yapabilir. Bu her mevsim için de geçerli bir durumdur. Oluşan terleme termal içlik kumaşının üst katmanına aktarılır. Kumaş nefes aldığı için terden rahatsız olmamakla birlikte vücudun ısısı da dengede tutulur. Özel teknoloji sayesinde üretilen bu ürünler sayesinde vücuttaki ısının %80 oranı vücutta kalıyor. Nem alışverişi açısından iç giyim için idealdir. Termal içlik bayan kullanıcıların oldukça rağbet ettiği bir türdür. Hareket ettikçe terleyen vücutta tenin kuru kalması önemli bir durumdur. Aksi bir durumda ıslak kalan tende üşüme olur ve kaslar kasıklar hastalık oluşmasına sebep olur.

Termal İçlik Fiyatları

Kadınlar için termal atlet modelleri, üst içlikler, termal alt içlik, kısa kollu ve uzun kollu seçeneklerle, termal alt içlik kullananlara büyük kolaylık sunmaktadır. Nefes alan, hafif ve elastik olup rahat ve yumuşak bir dokuda olan bu ürünler Enntrend.com alışveriş sitesinde bayanların en kaliteli ve en uygun bulacakları fiyat aralıklarında hizmet vermektedir. Elbise altına, bluz, etek ve pantolon altından giyerek çok rahat ısı geçişini sağlayabilir sağlıklı bir bedende kalabilirsiniz.

Termal İçlik
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.