sadsad x
asdasd
Parfüm&Deodorant
Toplam 261 ürün görüntüleniyor.

Etrafına yaydığı kokular ile kendine hayran bırakan parfümler farklı toplumlarda çok eskilere kadar dayanmaktadır.  Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde önemli bir yere sahip olan parfüm ve deodorantlar çeşitli aroma ve bitki özlerinin işlenmesi ile oluşan kokulardır. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor gün boyunca öz güveninizin taze kalmasını sağlıyor. Çevrenize yaydığınız harika kokular ile çevrenizdekileri kendinize hayran bırakmanızı sağlıyor. Günümüzde kozmetik ürünlerinin başında gelen parfüm ve deodorant ürünleri güzelliğinize farklı bakış açısı katarak rahat ve özgüvenli bir şekilde günlük hayatınızı sürdürmenizi sağlıyor. Enntrend farklı kullanım alanlarında kullanılan binlerce çeşit parfüm ve deodorantları, kullanım alanına göre ambalajlayıp sizlere ulaştırıyor. Bu kategoride sosyal çevrenizde farkınızı ortaya koyabileceğiniz parfüm ve deodorant çeşitleri sunuluyor. Yoğun çalışan, sabahtan erken saatte işe başlayıp geç saatlere kadar aktif bir şekilde çalışmasını sürdürenlerin ihtiyacı olduğu anda pratik bir şekilde kullanabileceği parfüm ve deodorantlar sitemizde kolayca bulunabilmektedir.

Parfüm ve Deodorant Arasındaki Farklar

Teninize güzel ve farklı kokular vermesi için kullanılan deodorant ve parfümler arasındaki yoğunluk farkı en önemli farktır. Parfümlerin yoğunluğu deodorantlara göre esans yoğunluğu daha fazladır. Deodorantlar istenmeyen ter kokuları gibi engellemek için kullanılmaktadır. Parfümlerin kokuyu cilde verebilmesi için temiz kıyafetlere veya temiz ve çıplak tene sıkılması gerekiyor. Deodorantları kullanmak için yeni duş alınmış olması veya cildin temiz olması gerekmiyor. Yoğun bir şekilde terleme yapan bölgeler için deodorant daha çok kullanılmakta ve iyi sonuçlar alınmaktadır.

Parfümler kullanıldıkları cilt ve ten yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Enntrend’te dünyaca ünlü Calvin Klein, Dolce Gabbana, Dior, Burberry, Hugo Boss, Tommy Girl, Terry Mugler, Armani, Vakko markaları ile birlikte Eda Taşpınar gibi yerel markaların da bulunduğu kategorimizde farklı çeşitlerde parfüm ve deodorantları bulabilmektesiniz. Uygun parfüm ve deodorant çeşitlerinin paket halinde bulunduğu seçenekler mevcuttur. Parfüm uzmanları parfümlerin kuru ve temiz tene uygulanması gerektiğini söylüyor. Bilekler, dirsekler, her iki kulağın arkası ve boynun nabız bölgelerine uygulanması etki süresini arttırıyor. 15-20 cm uzaklıktan koltuk altlarına deodorantların sıkılması gerektiği uzmanlarca söyleniyor. Teninize en uygun parfüm ve deodorantları kozmetik ve kişisel bakım kategorimizde bulabilirsiniz. Parfüm ve deodorant fiyatları kaliteli marka uygun fiyat anlayışı ile dikkat çekiyor. Havale/eft yöntemi ve taksit seçenekleriyle beraber kredi kartı ile satın alabileceğiniz en ucuz parfüm ve deodorantlar enntrend’de.

Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.