sadsad x
asdasd
Pijama
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.

Pijama

Gece konforu sağlıklı bir uyku için oldukça önemlidir. Sağlıklı bir uyku tüm gününüz için gereklidir. Bunu sağlamak için de üretilen bayan pijama modelleri esnek, sizi rahatsız etmeyen ve deliksiz huzurlu bir uyku yaşamanıza etkilidir.

Pijama

Kadın modasının birçok ürünü içinde bayan pijama takımı çeşitleri de mevsim ve sezona göre farklı model ve tasarımlarda üretilmektedir. Sezona göre yazlık ya da kışlık olarak üretilen pijamalar sahip olduğunuz tarza göre değişiklik gösterebilirler. Üretilen kumaş da sizin kullanım amacınıza göre farklılık gösterirler. Örneğin özel geceler için sahip olmak istediğiniz saten veya dantelli modeller yanında daha çok günlük kullanım ve rahatlık için penye pijama seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle pamuklu ve penye kumaşlar terlemeyi önler ve kış aylarında daha da sağlıklı koruma özelliğine sahiptir. Yaz mevsiminde de yine bu tip kumaşlar serin tutmayı sağlar. İpek kumaşlar da ısı kontrolünü sağlayıcıdır. Tercih edeceğiniz kumaş türü ve model tamamen sizin, içinde kendinizi en rahat hissedeceğiniz modeldir. Zevk ve keyif tamamen size ait.

Pijama Modelleri

Pijama modellerine baktığımız zaman kış ve yaz sezonuna göre de uygun modeller görmekteyiz. Bunlar üst ve alt parçalardan oluşan kısa veya uzun modeller, askılı seçenekler, şortlu takımlar farklı tip kadınlara göre hitap etmektedir. Pijama takımı seçenekleri de rahatlığı sevenler için askılı modeller ve sabahlıklı seçimler olarak da karşımıza çıkar. Büyük beden kadınlar için de tüm bu seçeneklerin yer aldığı ürünler rahatlıkla seçim yapabileceğiniz şekildedir. Beden seçimi ve renk seçimi yanında alternatif seçenekler sunan bu gece giyim ürünleri tamamen sizin giyim zevkinize uygun seçenekleri ile sergilenmektedir. Rahat bir gece ve rahat bir uyku içinde alacağınız pijama takımı sizi içinde en iyi hissettirecek parçalardan oluşmalıdır.

Pijama Fiyatları

Dilerseniz pijama takım dilerseniz de alt-üst şortlu veya klasik bir model, ya da askılı veya kollu bir model seçimi yapabilirsiniz. Ürün kalitesi ve fiyat aralığı son derece uygun ve seçenek alternatifi fazla olan ürünleri bütçenizi sarsmayan ödeme kolaylığı ile Enntrend.com alışveriş sitesinden yapabilirsiniz. Arzu edeceğiniz her tasarımda örnekleri bulabileceğiniz en kapsamlı alışveriş sitesinden uygun ödeme seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.