sadsad x
asdasd
Külotlu Çorap
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Külotlu Çorap

İç giyimin önemli aksesuarları içinde yer alan külotlu çoraplar bacakların güzelliğini ortaya çıkaran en belirgin parçasıdır. Bacaklara estetik bir görüntü veren ve küçük kusurları kapatan ince çorap çeşitleri hoş bir görünüm sağlayıcıdır.

Külotlu Çorap

Çok çeşitliliğe sahip olan iç giyim her yaş grubundaki bayanların kullanımına uygun modeller içermektedir. Öğrenciler ve genç kızlar için modeller olduğu gibi çalışan bayanlar için de birbirinden farklı desenlerde ve klasik renklerde çoraplar üretilmektedir. Çorap renklerinde hiçbir sınırlama yoktur. Her renkten külotlu çorap görebileceğimiz gibi klasik renklerin de ağırlıklı kullanıldığını görürüz. Siyah renk tabii ki birinci sırada yer almakta ve siyahın tüm tonları modellerde kullanılmaktadır. Siyahtan sonra en çok tercih edilen renkler ten rengi, haki, kahve, mürdüm ve kırmızı renklerdir. Gece kıyafetleri için seçim genellikle simli, kırmızı veya bordo tonlarıdır. Desenli külotlu çorap seçenekleri de kadınların ilgi gösterdiği modeller arasındadır.

Külotlu Çorap Modelleri

Moda tasarımlarına uygun kıyafet seçimlerine göre kullanılması gereken çorap modelleri de kadınların oldukça hoşlandığı ve tercih ettiği bir durumdur. Düşük bel etek ve pantolonlar oldukça ilgi çeken ve gençlerin özellikle tercih ettiği modellerdir. Bu modeller için kullanılan düşük belli çoraplar böyle zamanlarda oldukça işe yarar. Silikonlu modeller jartiyere gerek duyulmadan çorabın bacakta sabitlenmesini sağlayan seçeneklerdir. Kaymayı ve sarkmayı önleyicidir. Jartiyerli, desenli, dantelli ve birçok tasarımda yer alan modeller günlük hayatın ve gece hayatının olmazsa olmazlarıdır. Özellikle bacak mesafesine ve şekline güvenen kadınların bilinçli yaptıkları alışveriş ile iyi bir seçim yapmaları tüm bakışları bacaklara çeker.

Külotlu Çorap Fiyatları

Estetik bir görüntünün ve soğuğa karşı koruyucu özelliği olan külotlu çoraplar her yaşta ve her koşulda ihtiyaç duyulan bir üründür. Sevilen bir ürün olan ve her kadının gardırobunda mutlaka en az 5-6 çeşit hazırda bulunan çoraplar özellikle etek ve elbise giymeyi tercih edenlerin her zaman ihtiyaç duydukları bir iç giyimdir. Alışveriş alanında online alışveriş keyfini size birçok üründe yaşatan, ucuz külotlu çorap alanında da ekonomik ve kaliteli alışveriş imkanı sağlayan Enntrend.com tercih edeceğiniz en doğru alışveriş sitesidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.