sadsad x
asdasd
Fantazi Mayokini
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Fantazi Mayokini

Mayokini aslında bir plaj mayosudur ve fantazi iç giyime uyarlanmıştır. Tek parçadan oluşur. Farklı modeller içerir ve bazı modellerde farklı aksesuarlar da yer almaktadır. Sütyen ile külot kısımları değişik tasarımlarda birleştirilmiştir.

Fantazi Mayokini

Jartiyer mayokini tasarımları özellikle çok fazla tercih edilenler arasında yer alır. Birbirinden farklı kumaşlardan üretilmekte olan bu ürünler fantezi dünyasında oldukça geniş yer almaktadır. Ateşli geceleri yaşamayı ve yaşatmayı seven kadınların hayal dünyasını süsleyen birçok seksi modelde mayokine tasarımına rastlamak mümkündür. Dantel, deri, tül materyalleri kullanılmakta ve her modele göre de farklı aksesuarlar kullanılmakta olan seçeneklerden birisine veya birkaç tanesine sahip olarak özel gecelerinize eşsiz canlılıklar kazandırabilirsiniz.

Fantazi Mayokini Modelleri

Tül veya dantel karışımı kumaşlardan tasarlanan ve üretilen seksi fantazi bikini çeşitleri şıklığına ve cesaretine farklılık kadan bayanların çok fazla tercih ettiği iç giyimler arasında yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında kullanılan bu muhteşem ürünler seksi sabahlıklar altından giyildiğinde çok kışkırtıcı ve ilgi çekici bir görünüm sergilerler. Hayal dünyanızda yaşattığınız tüm fantezi iç giyim örneklerini artık internet üzerinden sadece görmekle kalmayarak satın alabiliyorsunuz. Online alışveriş kolaylığı ile özel anlarınızı çok değiştirecek ürünlere siz de kolaylıkla sahip olabiliyorsunuz. Mağaza gezerek bulamayacağınız veya satın almaktan çekineceğiniz tüm seksi iç giyimi rahatlıkla online sipariş vererek giyebilme zevkini yaşayabilirsiniz. Özellikle kırmızı rengin inanılmaz ateşini kırmızı mayokini tercihlerinde yaşayabilirsiniz.

Fantazi Mayokini Fiyatları

Satın alarak keyifle kullanabileceğiniz fantazi mayokini modelleri hem kendi beğeniniz hem de partnerinizin beğenisi açısından önemlidir. Özel geceleriniz için tercih edeceğiniz seçenekler seksi giyimi en iyi yansıtan ürünlerdendir. Alışılanın dışında olmak, farklı tarzlar denemek sizi olduğu kadar partnerinizi de çok heyecanlandıracaktır. En sık tercih edilen renkler olan pudra renkler, kırmızı, siyah ve beyaz modellerdir. Seksi ve baş döndürücü modelleri her bedene uygun seçeneklerle bulabilirsiniz. Enntrend.com adresini tıklayarak size sunulan tüm iç giyim ürünleri içerisinde iç giyim kategorisine girerek sizi çok heyecanlandıracak ürünlerle karşılaşacaksınız. Çok uygun ödeme seçenekleri, özel indirimler ve kampanyalardan da yararlanarak dilediğiniz her an alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.