sadsad x
asdasd
Halı, Kilim ve Paspas
Toplam 353 ürün görüntüleniyor.

Halı, Kilim, Paspas

Odalarınıza uyumlu halılar ile birlikte eviniz tamamlanmış olur. Oda Halıları, dekoratif halılar, el dokuma halıları, Lisanslı halı, çocuk halısı, Mutfak halısı, banyo halısı, kaymaz tabanlı halılar, klasik halılar, tasarımlı halılar, 3d halılar, dijital baskı halı ve makine halısı gibi birçok halı çeşidini enntrend.com da bulabilirsiniz. Halılar evde eşya olarak küçük görünmesine rağmen evin dekorasyonu ve iç güzelliği açısından oldukça önemlidir.

Halılar, evde en çok kullanılan yer kaplama yaygısıdır. Salon halısı, salonunuzun şıklığını ortaya çıkartan en önemli faktördür. Evde dekoratif halılar evinize ayrı bir hava katmaktadır. Modern halılar evinizdeki mobilya ve ev eşyaları ile uyumlu olmaktadır. Ekonomik halılar ise makine halıları ve klasik halılar olarak karşımıza çıkmaktadır. En uygun fiyatlı halı, kategorimizi inceleyen müşterilerimiz için çokça tercih edilmektedir. Kaymaz tabanlı halılar çocuklarınızın evde hareket alanını genişletmekle beraber, sağlık açısından korumaktadır. Dijital baskı halılar özel olarak basılarak anlamlı hale gelmektedir.

Banyo Halısı, Banyo Paspası, Kapı Önü Paspası

Banyo halıları, her evde kendine yer edinmektedir. Sağlık açısından önemli bir yeri olan banyo halıları dekoratif özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Banyo paspası olarak da kendine yer edinen bu ürünler zeminde kaymaları önleyerek herhangi bir kazayı önlemektedir. Banyo paspasları, banyo halılarına oranla küçük ve tek parça halinde kullanılmaktadır.  Bu kategoride paspas seti olarak da ürünler bulunabileceği gibi tek olarak da paspaslarımız mevcuttur. Kapı önü paspas çeşitlerimiz evinizin girişinde, iş yerinizin girişi gibi misafiler için ön yüz olan alanlarda daha çok kullanılmaktadır. Dekoratif kapı önü paspasları evin şıklığını dışarıya kadar taşımaktadır. Uygun fiyatlı paspas çeşitlerini inceleyebilir satın alabilirsiniz.

Kilim

Bu kategorimizde halı çeşitleri, banyo halısı ve paspaslarımızın yanında kilimlerimizde mevcuttur. Kilim modelleri ve kilim fiyatları ile fark yaratan enntrend, en uygun kilimleri sunmaktadır. Görselleri ve dokusu ile kilimler halılara oranla daha hafif ve temizliği kolaydır. Salon, antre, banyo, hol, tuvalet, mutfak, ev girişi ve kapalı balkonlar gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Kaliteli kilimler, uygun fiyata sunulurken ev eşyalarına da uyum sağlayarak göz zevkinize hitap etmektedir. Enntrend zengin ürün çeşitliliği ile farklı tasarımlar ve dokumaya sahip kilimleri beğeniye sunmaktadır.

Keyifli alışverişler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.