sadsad x
asdasd
Çarşaf ve Lastikli Çarşaf
Toplam 322 ürün görüntüleniyor.

Çarşaf & Çarşaf Takımı

Uykuda geçirilen vaktin kalitesi uyanık olduğumuz sürede geçireceğimiz zamanın kalitesini belirler. Yatak, çarşaf takımı ve yastıklar kaliteli bir uykunun temelini oluşturur. Sağlıklı bir ortamda geçirilen uyku gün boyunca enerjik ve zinde geçirilmesini sağlar. Enntrend ev tekstili ürünlerinde huzurlu bir uykunun anahtarını sunuyor. Sizler için özenle seçilen şık, sağlam steril bir şekilde teşhir edilen bu ürünler, konforlu bir uyku vadediyor.

Çarşaf Takımı

Uyku kalitesinin artması için üretilen çarşaf takımları sadece yatağın üzerine serilmiş olmak için değil, kumaşın rengi, desenleri ve cinsi en ince ayrıntısına kadar düşünülerek evinizin dekorasyonuna uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Evinize uyacak çarşaf modelleri renkleri ile evinize canlılık katacaktır. Teri ve nemi çeken çarşaf takımı modelleri fonksiyonel olması yönünden tercih sebebidir. Pamuklu çarşaf takımları yumuşak ve sık dokusu ile yatağınızı kaplar. Lastikli çarşaf yatağınızı sarması ve kolay düzenlenebilir olması ile her zaman rahat ve hoş bir görüntü yaratır. Taç lastikli çarşaf, pes lastikli çarşaf, pamuklu çarşaf ve fitted çarşaf seçenekleri ile beğeniye sunulan çarşaflar bu kategoride bulunmaktadır. Kendi içlerinde tek kişilik çarşaf ve çift kişilik çarşafların yanında battal boy çarşaf takımları da mevcuttur. Çeşitli kampanyaların sunulduğu 1 alana 1 bedava çarşaf takımlarımız mevcuttur.

Tek Kişilik Çarşaf Takımları

Misafir odaları ve çocuklar için çokça tercih edilen tek kişilik çarşaf takımlar, bir adet çarşaf ve yastık kılıfından oluşuyor. Tek kişilik çarşaf seti olarak da bilinen bu setler çocuk, bebek ve yetişkin takımlarını kapsıyor. Çiçek desenli, motif dekorlu ve düz çarşafların bulunduğu bu kategori, tek kişilik çarşaf takımı seçimi için alternatifler sunmaktadır. Enntrend, en uygun tek kişilik çarşaf takımları farklı modellerini beğeniye sunuyor.

Çift kişilik çarşaf takımları  

Geniş yatak tercih edenler için üretilen çift kişilik modeller, hem ailenin hem de çocukların rahatlığını gözetiyor. İki adet yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan çift kişilik çarşaf takımları kaliteli ve hafif kumaşları sayesinde her mevsim vücut rahatlığını sağlıyor. Gece boyu rahat bir uyku uyumanızı sağlayan çift kişilik çarşaf setleri, nem çekici özellikleri ile ön plana çıkıyor. Düz ve lastikli opsiyonlarının tercih edildiği çift kişilik çarşaflar çizgili, motifli ve geometrik şekilleri ile bol seçeneklere sahip.  Enntrend en uygun fiyatlı çift kişilik çarşaf takımlarını sizin için üretiyor.

Keyifli alışverişler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.