sadsad x
asdasd
Alez
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Alez

Yattığımız yatak günün yorgunluğundan kurtulmamız için en önemli materyaldir. Konforu nevresim takımı ile sağlayabiliriz. Konforun yanında mutlaka hijyenik olmasına da dikkat edilmelidir. Nevresim takımları ile beraber alez kullanıldığınızda yatağınızın konforlu ve temiz olması sağlarsınız. Yatak alezi çarşaf serilmeden önce yatağa serdiğiniz bir örtüdür. Yatak alezi yatağın üst kısmını kaplayan antibakteriyel yapısı ile ev tekstili içinde bulunmaktadır. Yatağı sadece korumakla kalmaz dolgun ve rahat görünmesini sağlar. Lastikli alezler ile birlikte yatakta kayma ve toplanma ile karşılaşılmaz. Sıvı geçirmeyen alezler yatağın kirlenmesini de önler. Bu alezlerin başında kapitoneli alez, pamuk alez ve polyester alez gelmektedir.

Sıvı Geçirmez Alezler

Yatağınızın üzerine dökülebilecek sıvıların önlenmesi, dökülme yaşanabilmesine karşın oluşabilecek leke ve mikro organizmaların üremesine engel olmak amacı ile üretilmiştir. Bu bağlamda alezin alt malzemesi polyester ile desteklenerek sıvı geçirgenliğini önler. Üst katman ise pamuksu yüzeyi ile konforu sağlar. Alezlerde elyaf, yün, kaz tüyü ve pamuk çeşitleri kullanılarak terleme yapmaz ve sağlıklı bir uykunun yanında konforu da sağlar. Su geçirmez alezler, havlu özelliği olan ürünlerinde çarşafa ihtiyacınız kalmamasını sağlayarak kış  aylarında sıcak bir uyku uyumanıza yardımcı olur.

Yastık Alezi ve Alez Fiyatları

Leke tutmayan alezler, çamaşır yıkaması esnasında rahatlıkla makineye atılabilir ve yıkanabilir bir yapıdadır. Kolay temizlenir ve hızlı kurur. Taç alez çeşitleri sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuş ve çokça tercih edilmiştir. Tek kişilik alez ve çift kişilik alezler ile opsiyonel ürünler sunulmaktadır. Yastık alezi, rahat bir uyku için olmazsa olmazlar arasında gelmektedir. Temiz bir uyku uyuyabilmek için yastıklarınıza mutlaka yastık alezi takılması gerekmektedir. Yastıklarınızda oluşabilecek lekeler yastık alezleri ile önlenir. Uygun boyutlar ile yastıklarınızla uyumlu olacak olan alezler mevcuttur. Yastk alezlerimiz hava alma özelliği ile sıcak havalarda terleme yapmaz. Alez fiyatlarının uygunluğu müşterilerimizi maddi anlamda rahatlatmıştır. Uygun fiyata alezler kaliteli bir şekilde paketlenerek kargo firmasına teslim edilmektedir. Enntrend.com sizler için özel ürettirdiği alezleri en hızlı şekilde size ulaştırır. Yastık alezi, çift kişilik alez ve tek kişilik sıvı geçirmez alez çeşitlerine Enntrend’in ev tekstili kategorisinden rahatlıkla ulaşabilir, inceleme yaparak satın alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.